„Wielkanoc pachnie wiosną
To pora tak radosna
Pełna pisanek kolorowych
I prezentów zajączkowych.
Na stole bazie i cukrowy baranek
I mnóstwo wody w dyngusowy poranek.”

W Wielką Środę, 13 kwietnia, w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie wielkanocne. Przedszkolaki z grup Biedronki i Żabki zaprezentowały, przygotowany ze swoimi paniami, niezwykle barwny i radosny program artystyczny, na który zaproszeni zostali goście specjalni : Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, personel naszego przedszkola, oraz dzieci ze wszystkich grup.
Dzieci podczas występów prezentowały wielkanocne wierszyki, piosenki , świąteczne inscenizacje i układy taneczne . Pojawiła się również Pani Wiosna, z którą dzieci pięknie powitały się piosenką. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze, wywołując mnóstwo uśmiechów i radości u dzieci.
Zwieńczeniem spotkania było wspólnie zaśpiewanie piosenki „Tłuste łapki”, przy wielkim aplauzie wszystkich widzów i dzieci. Biedronki i Żabki obdarowały zaproszonych gości wielkanocnymi upominkami oraz złożyły wielkanocne życzenia.