Z olbrzymią satysfakcją pragniemy podzielić się z Wami swoimi wrażeniami ze zorganizowanego w naszym przedszkolu dla dzieci Dnia Dziecka. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień był radosny i różnił się od każdego innego, spędzonego przez dzieci w przedszkolu. Wszystkie przygotowane przez nas atrakcje odbywały się 31 maja 2019 r. już od godziny 10.00. Pierwszą niespodzianką był Kabaret, przygotowany przez personel przedszkola. Panie wcieliły się w postaci  z Kopciuszka, następnie zabawa przeniosła się na przedszkolny plac zabaw, gdzie cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci, zarówno starszych jak i młodszych, ponieważ czekała tam na nich Myszka Mini, wata cukrowa, soczki, ciasto drożdżowe, owoce, bańki mydlane, balony, z których mama dwójki dzieci z przedszkola, robiła przeróżne rzeczy, które rozdawała potem dzieciom. Na koniec wszyscy dostali jeszcze słodkie niespodzianki .

Dzieci po zakończeniu uroczystości były bardzo zadowolenie i szczęśliwe.

Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy uatrakcyjnili nam nasze święto. Pani Honorata Dulska której dziełem była przepyszna wata cukrowa, pani Justyna Polatowska, która zakupiła wszystkim dzieciom balony z których to powstawały przeróżne zwierzaki-baloniaki, pani Agata Adamus, która użyczyła nam stroju Myszki Mini oraz pan Kamil Babik, który był sponsorem zakupionego do przedszkola sprzętu grającego.

View the embedded image gallery online at: