Bezpieczeństwo przedszkolaków - spotkanie z policjantem

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej zdążyli zagościć u nas jeszcze przed wakacjami. Spotkanie z policjantami było zorganizowane dla rodziców naszych kochanych przedszkolaków i miało charakter pogadanki profilaktycznej nt.

- „Zagrożeń i profilaktyki bezpieczeństwa fizycznego oraz cyfrowego przedszkolaków”.

- „Bezpieczeństwa na wakacjach”.

Celem spotkania było poszerzenie wiedzy rodziców dot. zagrożeń małego dziecka, a także sposobów jego ochrony i zabezpieczenia zarówno podczas wakacji, urlopu i weekendów, jak również w czasie wolnym podczas trwającego roku szkolnego. Wszystkie udzielone rady i przestrogi były bardzo pomocne i wartościowe. Mamy nadzieję, że przydadzą się w nadchodzącym czasie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczne przybycie, a policjantom z KPP w Środzie Śląskiej za pomyślną współpracę!