Grupa Stokrotki 10.06 wyjechała na wycieczkę do Wrocławia .Miejscem docelowym było„ Kolejkowo”- największa w Europie makieta tego typu, pokazująca charakterystyczne miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska. Wyjazd był niecodzienny, albowiem dzieci podróżowały pociągiem i tramwajem, co dla niektórych dzieci stanowiło dużą atrakcję, gdyż tymi środkami transportu podróżowały pierwszy raz. Wycieczka dostarczyła mnóstwo niecodziennych doznań i przeżyć: dzieci obejrzały Wrocław w miniaturze, poznały różne środki transportu a także zobaczyły wiele ciekawych miejsc we Wrocławiu, m.in.: Dworzec Główny PKP, Teatr Kapitol, gmach Filharmonii Wrocławskiej, fontannę przy budynku dawnego Dworca Świebodzkiego. Nie był to jednak koniec atrakcji- na zakończenie wycieczki, dzieci – zmęczone, ale zadowolone – zjadły pyszne ,kolorowe lody!

W radosnej atmosferze i bardzo zadowoleni wróciliśmy do Przedszkola – cali i zdrowi.