23 stycznia 2020r.  dzieci z grup Krasnale i Groszki  zaprosiły swoje  babcie  i swoich dziadków na uroczystość z okazji ich święta do Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini.

Na wstępie pani dyrektor  przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami.

Następnie  na pięknie udekorowanej scenie  dzieci przedstawiły program artystyczny,  w trakcie którego babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Były to wzruszające wiersze, piosenki , tańce i gromkie 100 lat.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie .

Rodzice naszych pociech przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty, owoców dla wszystkich przybyłych gości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy    upiekli   ciasta i pomogli   w przyjęciu,