Szanowni Państwo,

W związku z dynamicznie rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że

od 18 marca 2020r., aż do odwołania  sekretariat szkoły zostaje zamknięty  dla osobistej obsługi interesantów.

Proszę o załatwianie spraw telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:

TELEFON: 71 736 00 71

Informuję jednocześnie, że karty zapisu do przedszkola czy karty zapisu do szkoły w wersji papierowej można składać w przedsionku szkoły (wejście od sekretariatu/przedszkola),  wrzucając je do przygotowanej, opisanej skrzynki podawczej.

Zachęcam też do wysyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej na wyżej podane adresy e – mailowe.

Z poważaniem,

Wlaźlak – Szał – dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini