Drodzy Rodzice,

W związku z aktualną sytuacją panującą w kraju i na świecie oraz zaleceniem zdalnego nauczania chciałabym Państwa poinformować, że w okresie od 25.03 do 10.04.2020 r. zajęcia logopedyczne będą realizowane w następujący sposób: do dnia przewidzianego na zajęcia ze mną (poniżej przypominam harmonogram) do godz. 9.00 otrzymacie Państwo propozycję ćwiczeń lub zabawy z Dzieckiem albo kartę pracy/grę utrwalającą ćwiczony zakres. W miarę możliwości sprzętowych bardzo proszę o realizację materiału. Macie Państwo na to cały tydzień, więc możecie dostosować porę ćwiczeń do swojego planu tygodnia. W przypadku utrwalania głosek proszę znaleźć choć 5 minut 4-5 razy w tygodniu, systematyczność jest ciągle tak samo ważna.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można się ze mną kontaktować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także poprzez komunikator Messenger (login: Beata Kuca - neurologopeda kliniczny). Oczywiście można także kontaktować się przez mobiDziennik, jednak z wiadomych względów (obciążenie systemu spowodowane intensywnym użytkowaniem) proponuję alternatywne formy. W razie potrzeby rozmowy (preferowana forma to Messenger, jeżeli ktoś nie ma dostępu proszę napisać e-mail, znajdziemy inne rozwiązanie) uprzejmie proszę, aby wcześniej napisać wiadomość, abyśmy mogli wspólnie ustalić termin. Rozumiem trudności bieżącej sytuacji, więc w razie potrzeby możemy kontaktować się w innych dniach i godzinach niż wyznaczony dotąd czas konsultacji. Na podanym powyżej profilu portalu Facebook zamieszczam także propozycje zabaw ogólnorozwojowych –jeżeli ktoś ma ochotę zapraszam do korzystania.

Życzę Państwu oraz Dzieciom dużo zdrowia i wierzę, że będzie nam dane możliwie szybko wrócić do tradycyjnych spotkań.

Logopeda Beata Kuca

Zajęcia z logopedą - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miękini:

Środa: Publiczne Przedszkole; grupy: Jeżyki, Pszczółki, Słoneczka, Stokrotki, Smerfy

Czwartek: Szkoła Podstawowa; klasy: Ia, Ib, Ic, IVa, IVb, Vd

Piątek: Publiczne Przedszkole; grupy: Krasnale, Groszki, Biedronki, Chmurki