#zostań w domu, wszystko będzie dobrze, trzymaj się

Włączmy się, przesyłając zdjęcia, do akcji #zostań w domu.

W tych ciężkich czasach na naszych oczach rodzą się różne pożyteczne akcje, celem zmobilizowania nas wszystkich do pozostania w domu.

Najbardziej rozpropagowana akcja to: #zostań w domu. Włączają się w nią znani artyści, youtuberzy, politycy, dziennikarze, sportowcy, a także zwykli użytkownicy sieci. Hasztag #zostanwdomu jest obecnie jednym z najpopularniejszych na Twitterze.

A oto propozycja: WŁĄCZMY SIĘ AKTYWNIE W TĘ AKCJĘ !!!

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini: bracia Michał (kl.4) i Mateusz (kl.2) Nadurak postanowili się dołączyć, a nawet zapoczątkowali swoje nowe przedsięwzięcie pod hasłem „Trzymaj się” i przesłali swoje zdjęcia, które zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły i szkolnym fb.

Chłopcy, co wiemy z relacji ich mamy, stwierdzili, że jest to kolejne najlepsze hasło na te trudne czasy. Jako pierwsi przesłali nam swoje zdjęcia, będące początkiem tej inicjatywy.

Dlatego zwracamy się do Rodziców naszych Przedszkolaków o włączenie się w akcję „Zostań w domu” oraz „Wszystko będzie dobrze”, a także akcji chłopców: „Trzymaj się” i przesyłanie nam zdjęć swoich Milusińskich, tekstów, słów wsparcia, które będą publikowane na stronie przedszkola.

Serdecznie zachęcamy do tej wspólnej inicjatywy, która, mamy nadzieję, będzie spoiwem łączącym naszą społeczność i dostarczy nam, w tych trudnych czasach,  wielu radości.

Zdjęcia można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy też do odwiedzania strony internetowej przedszkola, gdzie znajdą Państwo ciekawe informacje, na przykład artykuły o tym, jak oswoić lęk, propozycje logopedy czy inspiracje do zabaw.

Z życzeniami zdrowia,

Wlaźlak – Szał – dyrektor Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Miękini

Wantuch – wicedyrektor do spraw edukacji wczesnoszkolnej i przedszkola