Najwspanialszym Mamusiom!!!

„Ona mi pierwsza pokazała księżyc i pierwszy śnieg na świerkach, i pierwszy deszcz, byłem wtedy mały, jak muszelka” – pisał peta.

Ona potrafiła  stworzyć wiele dobra, piękna i nigdy nie tracić nadziei, nawet w najgorszych, trudnych sytuacjach – mówił polityk

Ona – Mama! Najpiękniejsze słowo świata, brzmiące we wszystkich językach równie czule i bezpiecznie.

Wciąż szukamy słów, które wyrażą naszą wdzięczność. Dzień Matki jest wspaniałą okazją do podarowania Mamie oprócz pięknego bukietu kwiatów, pełnego wdzięczności słowa: „dziękuję”.

W tym dniu pamiętamy, w sposób wyjątkowy, o wszystkich Mamach  i przesyłamy im całą moc uśmiechów, radości oraz naszej miłości. Bądźcie zdrowe, szczęśliwe i zawsze zadowolone ze swoich dzieci. Niech radość i szczęście z Dnia Matki trwa dla Was przez cały rok!

W galerii dla wszystkich wspaniałych Mam  bukiety kwiatów od wdzięcznych Dzieci (przedszkolnych i szkolnych)

Galeria     Film