UWAGA!  UWAGA!   UWAGA!

Wszyscy chcemy żyć w zdrowym i czystym środowisku, dlatego nasza szkoła przystąpiła do akcji ekologicznej pod hasłem:

''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''

Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt komputerowy, sprzęt gospodarstwa domowego - wszystko co jest na prąd lub na baterie np. żelazka, odkurzacze, pralki, kuchenki itp.)

Nauka zdalna - nic prostszego! Zrób porządki i bądź eko!

Czas wolny po odbyciu nauki zdalnej warto wykorzystać na pomoc w ochronie środowiska. Wiosna to idealny czas na porządki, warto pomóc w nich rodzicom, a jednocześnie zadbać o naszą planetę! W zamian za dobry przykład postawy ekologicznej  szkoła może uzyskać profity tj. sprzęt sportowy i biurowy dla uczniów.

Termin akcji: maj 2021 r.

Zebrane elektrośmieci czyli wszystkie zepsute/zużyte sprzęty i urządzenia na prąd i na baterie należy przywieźć do szkoły – im więcej tym lepiej

Miejsce składania elektrośmieci: warsztat Pana Bogdana naszego wspaniałego konserwatora – „złotej rączki” oraz plac przed warsztatem –  przed budynkiem przedszkola.

Wszyscy uczniowie, którzy aktywnie włączą się w akcję otrzymają dodatkowe punkty z zachowania

Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Dzięki niej rodzice oraz lokalna społeczność mogą pozbyć się niepotrzebnego sprzętu na korzyść szkoły, a co za tym idzie na korzyść swoich dzieci.

Więcej informacji oraz regulamin akcji na stronie internetowej

www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

Szczerze zachęcamy do uczestnictwa, możemy tylko zyskać!!!