Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 530) przedstawiamy poniżej listy dzieci przyjętych i nie przyjętych do Publicznego Przedszkola im. Orła Białego w Miękini.
Maksymalna liczba punktów kwalifikująca kandydata do dostania się do Przedszkola wynosi 14,6 a minimalna 6,3 punktu.
Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini –
M.Wlaźlak – Szał
Wicedyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej i Publicznego Przedszkola w Miękini –
M. Wantuch
Wyniki rekrutacji
Publiczne Przedszkole im. Orła Białego w Miękini rok szkolny 2021/2022
Lista dzieci przyjętych
L.p. |
Nazwisko i imię dziecka |
1. |
Babik Bruno |
2. |
Bartnik Roksana |
3. |
Bednarz Zuzanna |
4. |
Bławat Melania |
5. |
Błażej Maja |
6. |
Bolmiński Tymoteusz |
7. |
Buczak Michał |
8. |
Buras-Giergielewicz Ib |
9. |
Burniak Zofia |
10. |
Chudeusz Łucja |
11. |
Ciurys Malwina |
12. |
Czaplejewicz Lilianna (przyjęta do Publicznego Przedszkola w Pisarzowicach) |
13. |
Czarnecki Antoni |
14. |
Czerwona Zofia |
15. |
Czerwony Filip |
16. |
Czyżowski Wiktor |
17. |
Doleczek Laura |
18. |
Duchnicka Maria |
19. |
Dziudziel Mateusz |
20. |
Foterek Mikołaj |
21. |
Furman Matylda |
22. |
Gajkowska Marcelina |
23. |
Gawora Owen |
24. |
Graczyk Julia |
25. |
Graczyk Marcel |
26. |
Gretkowski Jakub |
27. |
Gruda Marta |
28. |
Grudzińska Zofia |
29. |
Hołowińska Kinga |
30. |
Jagodzińska Antonina |
31. |
Jankowska Julianna |
32. |
Jaworecki Jeremiasz |
33. |
Juszczak Jan |
34. |
Juszczyk Antoni |
35. |
Karpińska Zuzanna |
36. |
Koerber Adam |
37. |
Kotwicka Amelia |
38. |
Kowalski Norbert |
39. |
Kowalski Oliwier |
40. |
Koziar Wojciech |
41. |
Krukowski Maksymilian |
42. |
Kucharski Krzysztof |
43. |
Leroch Weronika |
44. |
Leśniak Hanna |
45. |
Lewszuk Jędrzej |
46. |
Liptak Blanka |
47. |
Lisztwan Łucja |
48. |
Łużny Szymon |
49. |
Maćkowiak Mateusz |
50. |
Majczak Ignacy |
51. |
Matuszko Gabriela |
52. |
Medyńska Lena |
53. |
Mianowski Franciszek |
54. |
Mikołajczyk Jimmy |
55. |
Morawska Nina |
56. |
Muchorowski Dominik |
57. |
Olejarczyk Przemysław |
58. |
Panek Maja (przyjęta do Żłobka Publicznego w Miękini) |
59. |
Piekarek Jakub |
60. |
Piekutowski Maciej |
61. |
Pinkosz Zuzanna |
62. |
Potrzeba Tymon |
63. |
Preisner Maja |
64. |
Pstrowski Konrad |
65. |
Raczyński Antoni |
66. |
Radzik Maria |
67. |
Ramadani Eron |
68. |
Rejda Kamil |
69. |
Rotter Ambroży |
70. |
Ryba Hubert |
71. |
Sapa Kalina |
72. |
Sapała Tymon |
73. |
Sikora Filip |
74. |
Sługocka Maja |
75. |
Sobiegraj Jan |
76. |
Sobierajska Aleksandra |
77. |
Sobierajska Katarzyna |
78. |
Strzelczyk Łucja |
79. |
Surgut Krystian |
80. |
Szczepański Leon |
81. |
Śledziewski Piotr |
82. |
Śliwińska Zuzanna |
83. |
Twardowski Mateusz |
84. |
Tylawska Daria |
85. |
Wajnert Natan |
86. |
Wałek Jakub |
87. |
Wawrowski Mikołaj |
88. |
Wierzbicka Zofia |
89. |
Wodzyńska Anastazja |
90. |
Woś Brajan |
91. |
Wrona Szymon |
92. |
Zaleska Julia |
93. |
Zeganek Franciszek |
94. |
Żabski Oskar |
95. |
Żmuda Martyna |
96. |
Żółtkowska Lena |
Lista dzieci nie przyjętych
LISTA REZERWOWA
L.p. |
Nazwisko i imię dziecka |
1. |
Borejko Kalina |
2. |
Bryl Mia |
3. |
Chodorska Łucja |
4. |
Gacek Marcin |
5. |
Gembara Amelia |
6. |
Mucha Tomasz |
7. |
Rakucka Oliwia |
8. |
Sobowiec Iga |
9. |
Szeredi Urszula |
10. |
Szlaga Kacper |
11. |
Szulc Maja |