Szachowy sukces Adasia Orłowskiego

Z prawdziwą dumą informujemy, że Adaś Orłowski z grupy przedszkolnej „Słoneczka” reprezentował Zespół Szkolno- Przedszkolny w Miękini na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach. Adaś w swojej kategorii wiekowej zajął wspaniałe pierwsze miejsce !

Turniej szachowy odbył się w dniach od 15 – 21 maja w Pokrzywnej. W ramach mistrzostw rozegrano 12 odrębnych turniejów systemem szwajcarskim, na dystansie 9 rund w grupach wiekowych do lat 7, 9, 11, 13, 15 i 17. W mistrzostwach brała również udział siostra Adama – Ola – uczennica klasy 1b, która w swojej kategorii wiekowej zajęła trzecie miejsce ! Oli i Adasiowi oraz ich Rodzicom gratulujemy sukcesów, tym bardziej, że był to ich pierwszy udział w tego typu mistrzostwach. Dzieciom dziękujemy za godne reprezentowanie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini i życzymy im dalszych wspaniałych osiągnięć.

Zdjęcia Adama i Oli można obejrzeć w tej galerii.