Drodzy uczniowie, przedszkolaki i rodzice !!!

Pragnę wszystkich z radością poinformować, że proekologiczna akcja:

“Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”,

której celem było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami, została pomyślnie zakończonaJ

Dzięki dużemu zaangażowaniu całej społeczności przedszkolaków, szkolniaków i rodziców  udało nam się zebrać całkiem pokaźną liczbę  zużytego sprzętu. ZEBRALIŚMY: 6 wielkich palet.

Za co serdecznie wszystkim „zbieraczom” dziękuję!

1. 06 2021 firma Green Office Ecologic odebrała nasze zbiory,

Ogromne podziękowania należą się  również naszemu nieocenionemu konserwatorowi –Panu Bogdanowi,  który z uśmiechem przyjmował wszystkie „zbiory” i skrzętnie przechowywał je w swoim garażu, w którym ze względu na ciasnotę pod koniec maja nie mógł się już swobodnie ruszyć. Za pomoc, ciężką pracę, zaangażowanie, cierpliwość i wyrozumiałość serdecznie Panu Bogdanowi dziękuję:).

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Miękini, jak deklaruje firma Green Office Ecologic Spółka z o.o., otrzyma  bon na sprzęt sportowy lub materiały biurowe. Miło mi również poinformować, że do akcji zbierania elektrośmieci przyłączyła się również firma Armacell Poland Sp. z o.o. ze Środy Śląskiej, która przekazała nam swój zużyty sprzęt elektroniczny zasilając  szkolno - przedszkolne zbiory, za co również w imieniu Zespołu Szkolno – Przedszkolnego składam podziękowania.

koordynator akcji: Monika Kosobudzka – pedagog szkolny.

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 502-171-293 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl