default_mobilelogo

Drodzy Rodzice,                                                             

Zapraszam serdecznie na

warsztaty pt. Dziecięce nawyki – co ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie aparatu artykulacyjnego?

w dn. 03.02.2020 r. (poniedziałek) w godz. 16.00-17.00 w sali grupy Groszki.

Warsztaty dedykowane są Rodzicom Dzieci z najmłodszych grup (i są elementem Programu Profilaktyki Logopedycznej), ale zapraszam wszystkich zainteresowanych Rodziców, zwłaszcza Rodziców Dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne w przedszkolu.

Ze względów organizacyjnych na warsztaty obowiązują zapisy za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dn. 01.02.2020 r.

                                                                                                                             logopeda Beata Kuca