default_mobilelogo

  W czwartek 1 marca  2012r., odwiedził nasze przedszkole teatr lalek "Pinokio" z przedstawieniem pt: "Igraszki Smoka". W królestwie odbywają sie poszukiwania czarodziejskiego berła, bez którego król nie może rządzić. W przedstawieni bierze także udział niezwykły smok Teodor, który jadł za dużo cukierków i ciasteczek, nie chodził do dentysty i  ma problemy  . Sympatyczny smok Teodor prowadził dialog z dziećmi i razem z nimi przeżywał swoje przygody szukając królewskich klejnotów.
 Bajka powstała w oparciu o motywy z baśni ludowych i opowiadań znanych pisarzy. Miała na celu pokazanie wartości takich jak: przyjaźń, skromność, pomoc i wsparcie, a jej głównym przesłaniem było przypomnienie, aby umieć się śmiać z siebie, a nie tylko z innych. Dynamiczna akcja oraz piękna scenografia na długo pozostaną  w pamięci młodych  widzów.