ABC
Chleba chcę,
lecz i wiedzieć mi się godzi,
z czego też to chleb się rodzi?

29 października dzieci z grupa „Biedronki” a dwa tygodnie później grupa „Zajączki”, na zaproszenie dziadka Nikoli Krzyżak, wybrały się z wizytą do piekarni „Maria” w Miękini.

My natomiast wręczyliśmy upominek- wielkie serc na patyku, gipsowego aniołka oraz przekazaliśmy książeczkę z naszymi rysunkami pt. „Wspomnienia z wycieczki do piekarni Maria”.  Była to wycieczka pełna niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy  P. Lesławowi Banach i P. Zygmuntowi Pawka  oraz wszystkim pracownikom piekarni „Maria” za okazaną gościnność i bardzo miłą atmosferę oraz P. Małgorzacie Krzyżak za zorganizowanie ciekawej i edukacyjnej wycieczki i pomoc w opiece nad dziećmi.

Grupa „Biedronki” i „Zajączki”