Spotkania Policji z najmłodszymi mają na celu przypomnienie dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w szczególności podczas uczestniczenia w ruchu drogowym. 17 września funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej gościli  w Publicznym Przedszkolu w Miękini, gdzie dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych mogły wysłuchać pogadanki o zachowaniach bezpiecznych na drodze, a także obejrzeć prawdziwy samochód policyjny. Policjanci przypomnieli, jak ważne są elementy odblaskowe, szczególnie w porze jesienno-zimowej. Dzieci bezbłędnie odpowiadały na zadawane pytania. Prawdziwą frajdą okazała się możliwość zrobienia zdjęcia z Komisarzem Lwem.

To nie pierwsza wizyta policji z KPP w Środzie Śląskiej w naszym przedszkolu, liczymy również, że nie ostatnia. Dziękujemy naszym gościom za przybycie!