Pod koniec września w grupie „Biedronki” został wdrożony projekt pt. „Dzień Eksperta”. Pierwsza zgłosiła się Ola, która z pomocą taty opowiedziała o swojej pasji, jaką jest wspinaczka górska. Dzieci obejrzały film, na którym Ola wykazała się dużym sprytem i odwagą na ściance wspinaczkowej.  Odbyły krótkie szkolenie z wiązania liny i zakładania uprzęży, zapoznały się ze sprzętem i wyposażeniem obowiązującym  podczas wyprawy.  Bardzo ważnym punktem spotkana było omówienie  zasad bezpieczeństwa w górach. Ola z pomocą taty zaprezentowała również pokaz zdjęć  na tablicy multimedialnej z wypraw w góry, od okresu wczesnego dzieciństwa do dnia teraźniejszego. Ujawniła także swoje najskrytsze marzenie, które chciałaby spełnić w przyszłości – zdobycie szczytu Mount Everest. Życzymy Jej z całego serca, aby to marzenie się spełniło. Dziękujemy  Oli i Jej tacie za ciekawą lekcję i mile spędzone chwile.