Słoneczka z naszego przedszkola doskonale wiedzą o tym, że aby być zdrowym należy prawidłowo się odżywiać tzn. jeść dużo owoców i warzyw w każdej postaci. Dlatego podczas Kolorowego Tygodnia dzieci wspólnie z Panią Mirką przy użyciu robota kuchennego przygotowały pyszne i fantazyjne koktajle owocowe:

- pomarańczowo-dyniowy koktajl Kubusia Puchatka,
- czerwony biedronkowy koktajl z nasionami chia,
- Shrekowe zielone smoothies,
- Gumisiowy sok z jagód,
- Zdrowy Wieloowocowy Koktajl Mocy.

Kuchenne eksperymenty były wspaniałym doświadczeniem uruchamiającym wyobraźnię, działającym na wszystkie zmysły naszych pociech, stanowiącym ogromną przyjemność, skłaniającym do odkrywania nowych smaków. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zapewnienie owoców oraz warzyw potrzebnych do zrobienia koktajli, a także użyczenie robota kuchennego. Zachęcamy wszystkich do kontynuowania koktajlowych przygód również w domu.