Mamy dla Was niespodziankę. Nasza opowieść jest trochę inna, bo nie tak, jak w bajkach zwykle bywa, wydarzyła się w

całkiem niedawno i całkiem niedaleko …

bo w naszym  MIĘKIŃŚKIM PRZEDSZKOLU!

11 października  w naszym przedszkolu odbył się Bal Zdrowego Przedszkolaka, który był zwieńczeniem Kolorowego Tygodonia Owocowo-Warzywnego. Impreza ta miała zachęcić dzieci do dbania o to, co zjadają, pogłębić ich zainteresowanie zdrową dietą i zachęcić do spożywania większej ilości warzyw i owoców. Na holu głównym przedszkola dzieci odtańczyły specjalne owocowe i jarzynowe tańce, odśpiewały hymn zdrowego przedszkolaka, brały udział w różnych zgadywankach dot. owoców i warzyw, wybierały rysunki ze zdrowymi produktami spożywczymi. Wystawiony został także teatrzyk „O Bani z ogródeczka”, który bawił i cieszył nie tylko najmłodszych widzów.

Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki świetnie się bawiły, miały wesołe miny i będą pamiętać o tym, że warto dbać o to, co zjadamy.