W dniu 29 i 30 stycznia-Dzieci z grup Jeżyki i Biedronki oraz Chmurki i Smerfy, wzięły udział w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. W Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini, na początku głos zabrała Pani Dyrektor, która zapowiedziała występ przedszkolaków. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny. W pierwszej części były to „Jasełka” a w drugiej wierszyki, tańce-„Jeżyków” i „Biedronek”, piosenki oraz oczywiście tradycyjne 100 Lat. Na koniec, dzieci wręczyły swoim Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Rodzice przedszkolaków przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości. Spotkanie upłynęło w miłej i  radosnej atmosferze. Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy upiekli ciasta i pomogli w organizacji uroczystości.