Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że dnia 1 marca 2024r. rozpocznie się rekrutacja do Publicznego Przedszkola im. Orła Białego w Miękini na rok szkolny 2024/2025.

Kartę zapisu dziecka do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w  postępowaniu można składać

od dnia 01.03.2024r. godz.8.00  do dnia 15.03.2024r. godz.14.00

drogą elektroniczną: skan dokumentów na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(potwierdzenie otrzymania wiadomości będzie dowodem złożonych dokumentów) lub osobiście do skrzynki podawczej (wejście do Przedszkola).

W wyjątkowych przypadkach dopuszcza się złożenie osobiste dokumentów  w sekretariacie szkoły (po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu, tel. 71-314-49-81).

Wzory dokumentów znajdują się  poniżej . Można je pobrać również  z sekretariatu.

Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 19 kwietnia 2024r.  godz. 10.00.

Małgorzata Biszczak - Kunik
dyrektor  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Miękini