default_mobilelogo

W roku 2022/2023 grupa Groszki realizowała projekt pt.  Poznajemy zawody naszych rodziców. Poprzez realizację projektu  dzieci  miały możliwość poznać rodziców swoich kolegów/ koleżanek, którzy spełniają się w różnych dziedzinach życia  wykonując ciekawą pracę i pełniąc ważną rolę w życiu społecznym. Każde takie spotkanie było dniem pełnym wrażeń.

Poznaliśmy: mamę Mateusza -  pracownika biurowego, tatę Hani – zawodowego kierowcę, mamę Kuby  - florystkę, mamę Bartka i tatę Jasia – policjantów, mamę Hani – gospodynię domową, tatę Anieli – hydraulika,  mama Andrzeja i Jacka – pracownika administracyjnego w jednostce wojskowej.

Dzieci dowiedziały się, kim są i czym zajmują się zaproszeni goście oraz mogły też same doświadczyć na czym polega praca danego rodzica. To, co dzieci odkryły  w sobie przez własne doświadczenie i kontakt z drugą osobą, trwale pozostanie w ich pamięci.  Pokazaliśmy, że zawód jest nie tylko środkiem do zdobywania pieniędzy, ale może być też pasją. Wszystkim chętnym rodzicom dziękujemy za odwiedziny.