default_mobilelogo

Jak to dawniej było każdy z was pamięta, bo cząstka historii w rodzinie zamknięta. Babcia ciasto piecze, wesoło zagada o rodzinnych dziejach wnukom opowiada. A kochany dziadek w bujanym fotelu pokazuje zdjęcia mych kuzynów wielu. Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba babcia, mama, wnuczka, inaczej się nie da. Dziś wam dziękujemy nasi przyjaciele Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele.”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Obchody Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu odbyły się 21 stycznia 2022r. wirtualnie
z powodu pandemii COVID – 19 . W pięknie udekorowanych salach dzieci wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały laurki i niespodzianki, śpiewały piosenki i składały życzenia, bo tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom i chociaż nie mogliśmy ich gościć w naszym przedszkolu , przedszkolaki za pomocą kamer telefonów postanowiły wyrazić swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

A tak na Dzień Babci i Dziadka zaprezentowała się grupa ,,Słoneczka” i ,,Pszczółki”:

 

www.canva.com/design/DAE16AKaM_U/z2lIcH2wY2jKVpvSCxrBAg/watch?utm_content=DAE16AKaM_U&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink