03 marca 2022 roku, odbył się w naszym przedszkolu finał konkursu plastycznego „Zwierzęta w Zimowej Krainie”, który został zorganizowany z inicjatywy Rady Rodziców Publicznego Przedszkola w Miękini. Spotkanie z małymi finalistami, uświetnili zaproszeni Dyrektorzy Zespołu szkolno-Przedszkolnego: P. Małgorzata Biszczak-Kunik, P. Marzena Wantuch oraz P. Katarzyna Strąk. Panie miały okazję zatańczyć i zaśpiewać z naszymi przedszkolakami, z czego chętnie skorzystały. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie, otrzymały pamiątkowe Dyplomy i upominki, które wręczyła im osobiście Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pani Małgorzata Biszczak-Kunik.
Organizatorzy konkursu: Grażyna Dudycz, Jolanta Walkiewicz, Anna Rużyło, Małgorzata Bielat-Nowacka.
Dziękujemy wszystkim sponsorom konkursu, a uczestnikom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!!!