default_mobilelogo

Gałganek 3 - lalka szmaciana handmade (rękodzieło) - 7783066995 - oficjalne  archiwum Allegro

Grupa Groszki i grupa Misie przystąpiła w tym roku szkolnym do projektu

pt. Wszystkie Kolory Świata- Unicef.
Był to projekt edukacyjny, którego celem było zapoznanie dzieci z sytuacją ich rówieśników żyjących w różnych regionach świata.
Poprzez projekt „Wszystkie Kolory Świata” uświadomiliśmy dzieci, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami, a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie innego dziecka.

Kluczowym momentem projektu było szycie laleczek według szablonu, który chętne osoby otrzymały. Uszyte przez rodziców wraz z dziećmi laleczki są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc naszych dzieci dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.
Dzięki tej międzypokoleniowej współpracy powstały małe, szmaciane dzieła sztuki, a każda z laleczek ma swoją tożsamość. Każdy z Państwa będzie mógł zaopiekować się wybraną przez siebie laleczką przekazując przy okazji darowiznę na rzecz ratowania życia dzieci. Cena jednej laleczki to minimum 25 zł.

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć naszą akcję, ale nie chcecie kupić żadnej laleczki, to można wrzucić darowiznę do puszki, która znajduje się w przedsionku obok laleczek. Zebrane pieniądze zostaną przelane na konto UNICEF- u i umożliwią zaszczepienie dzieci przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy za pomoc
organizatorzy akcji Ewa Hołyńska i Monika Jeziorska.