Grupa 1

Liski

Biedronki | Przedszkole Nr 22 w Tarnowskich Górach

BIEDRONKI

Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie…”

Serdecznie witamy w grupie „Biedronki”.  Nasza grupa liczy 22 dzieci w wieku 4 lat. Naszą wychowawczynią jest Pani Grażyna Dudycz a pomaga jej Pani Justyna Zawiłow. Każdego dnia przychodzimy do przedszkola z wielką radością. Jesteśmy mili, weseli i ciekawi świata. Lubimy przebywać  w naszej kolorowej Sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Uwielbiamy tańczyć, śpiewać, gimnastykować się, recytować  wierszyki, prezentować własne kolekcje na forum grupy, rysować , malować, wycinać oraz budować ciekawe konstrukcje z klocków. Uczymy się przestrzegać  zasad  obowiązujących w grupie, dbać o nasze zabawki oraz czystość i porządek w sali. Codziennie odwiedzamy koleżanki i kolegów z grupy „Żabki”, a także z grupy  „Wróbelki”,  miło spędzając  z nimi czas na wspólnej i zgodnej zabawie. Po intensywnej pracy  i zabawie odpoczywamy na leżaczkach słuchając kołysanek , muzyki relaksacyjnej lub bajek. Dodamy jeszcze, że nasi kochani Rodzice chętnie uczestniczą w życiu grupy i przedszkola, za co im bardzo dziękujemy.