Grupa 1

Liski

Grupy przedszkolne/zdalne nauczanie | Przedszkole Samorządowe w Chmielniku

Słoneczka

Do grupy „Słoneczka” uczęszcza 24 dzieci. Zdecydowaną wiekszość stanowią chłopcy (14) , pozostała część (10) to dziewczynki.  Dzieci chetnie uczęszczają do przedszkola, sa pogodne , otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. W ciagu całego roku szkolnego będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. Większość dzieci uczęszcza do placówki już czwarty rok. Ponadto dzieci bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw lub podwórku przedszkolnym. Z uśmiechem na twarzy i wiarą we własne siły i możliwości, zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom. Dzieci uczęszczają na zajęcia dodatkowe z rytmiki, języka angielskiego i religii oraz biorą udział w zajęciach o charakterze wspomagajacym - logopedia, gimnastyka korekcyjna. Czas w  przedszkolu  mija na wspólnej zabawie, zajęciach edukacyjnych, spacerach, wycieczkach oraz wszelkich czynnościach związanych ze sprawnym funkcjonowaniem w roli przyszłego ucznia w szkole.