default_mobilelogo

 

W dniu 25.11.2022r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. W tym wesołym dniu, każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.

Była to też okazja, aby wręczyć nagrody dzieciom biorącym udział w konkursie plastycznym pt. Mój Przyjaciel Miś.

W tym celu wszystkie grupy przedszkolne zostały zaproszone na hol przedszkolny do wspólnej zabawy. Tam poznały krótką historię powstania pluszowego misia, a następnie wspólnie   bawiły się  przy piosenkach: "Misie dwa", "Ja jestem niedźwiadek", po czym zostały wręczone małe prezenciki i dyplomy laureatom konkursu.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.