Szanowni Państwo,

od dzisiaj, tj. 24 sierpnia 2020 r. przy wejściu do przedszkola dostępne będą  listy dzieci
z podziałem na grupy obowiązujące od 1 września 2020 r.

Przypominam, że nowy rok przedszkolny rozpoczyna się od 01.09.2020 r., zatem dzień
31 sierpnia 2020 r. jest jeszcze dniem wakacyjnym (grupy wg wakacyjnych deklaracji).

Zebrania rodziców dzieci z grup najmłodszych odbędą się 26.08.2020r. o godz. 17.15

na holu (parter po stronie szkoły podstawowej). Szczegółowe listy, informujące poszczególnych rodziców o   miejscu spotkania pojawią się przy wejściu do Przedszkola w dniu zebrania.
Zgodnie z wytycznymi GIS i MEN rodzice zobowiązani są wchodząc do placówki zdezynfekować dłonie i założyć maseczkę lub przyłbicę oraz zachować dystans społeczny wynoszący 2m.

Zebrania pozostałych grup odbędą się w pierwszym tygodniu września, o czym powiadomią Państwa wychowawcy.

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini

M. Wlaźlak - Szał