W ramach projektu „Zawód Mojego Rodzica”,  grupy: „Biedronki” i „Żabki”, odwiedziła Pani Joanna Bodakowska-Boczniewicz - mama Michaliny. Celem spotkania było zapoznanie dzieci ze specyfiką pracy chemika/naukowca. Pani Joanna przeprowadziła atrakcyjne zajęcia dotyczące właściwości substancji chemicznych. Przedszkolaki zapoznały się z podstawowym sprzętem znajdującym się w laboratorium i z zasadami bezpieczeństwa podczas wykonywania eksperymentów. Dzieci, pod czujny okiem gościa  wykonały pastę do zębów dla słonia z wykorzystaniem produktów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, tj. płynu do mycia naczyń, wody utlenionej, drożdży i ekologicznych barwników. Dziękujemy Pani Joannie za mnóstwo pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.