W naszym przedszkolu  dzieci z poszczególnych grup zaprosiły swoich dziadków na krótki  program artystyczny   z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczynała pani  dyrektor Małgorzata Biszczak – Kunik, która witała wszystkich przybyłych w imieniu dzieci i nauczycieli . Po czym  mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Po części oficjalnej  goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci, a  w tym czasie dzieci z uśmiechem i radością wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków.