Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W przedszkolnych murach znów słychać liczne głosy Przedszkolaków. Ciągle w reżimie sanitarnym, ale już w większym gronie, każdego dnia odkrywamy nowe rzeczy. „Żabki” i „Krasnale” oswajają się z przedszkolem, „Groszki” i „Nutki” dużo śpiewają, ,,Pszczółki” zapoznawały się ostatnio z obrazem graficznym głoski ,,O”, „Słoneczka” konstruowały budowle,  „Stokrotki” wspominały wakacyjne przygody, „Chmurki” i „Smerfy” z dumą przejęły role „przedszkolnych starszaków” i z radością zdobywają nową wiedzę. „Chmurki” obchodziły 15-go września Międzynarodowy Dzień Kropki. Wszyscy korzystamy z pięknej pogody na przedszkolnym placu zabaw. We wrześniu odbyły się zebrania, trwają obserwacje i badania przesiewowe prowadzone przez psychologa, pedagoga i logopedę. Bardzo się cieszymy, że znów jesteśmy wszyscy w naszym przedszkolu.