Mikołaj w przedszkolu w Miękini

Witaj, witaj Mikołaju,

u nas będziesz mieć jak w raju.

Stos prezentów zostaw nam,

A ja Ci buziaka dam!”

Jak co roku w  grudniu w naszym przedszkolu wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na Mikołaja. W tym roku Mikołaj nie mógł osobiście złożyć wizyty  najmłodszym wychowankom z powodu panującej pandemii.  Jednak już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu i epidemii Mikołaj  nie zawiódł dzieci. W salach pojawiły się worki pełne prezentów, a na buziach przedszkolaków  pojawiły się uśmiechy i radość. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.    Spotkanie chociaż bez  Mikołaja  minęło w bardzo miłej atmosferze.  Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość nie mógł przyjść osobiście.  Mikołaju do zobaczenia za rok!