Maj to życie, maj to kwiatki

Maj to także Święto Matki,

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo się zbliża Święto Taty.

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Mamy i Taty.  W dniu 26 maja wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Mimo, iż nie możemy spotkać się wspólnie w przedszkolu, chociaż tutaj możemy podzielić się wspaniałymi zdjęciami oraz filmami, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Dzięki temu wspólnie z Wami, kochani Rodzice możemy cieszyć się tym niezwykle ważnym świętem.

A tutaj można obejrzeć film z Dnia Mamy i Taty w Nutkach