„Wszystkie dzieci Mikołaja kochająŚwiąteczne prezenty | Przedszkole Publiczne w Przecławiu

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Jak co roku 6 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym  Mikołajem. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na gościa.  Mikołaj złożył wizytę wychowankom przedszkola. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu we wczesnych godzinach rannych w asyście swoich pomocników przybył do dzieci Św. Mikołaj. Gdy tylko dzieci spotkały Mikołaja  na buziach przedszkolaków  pojawiły się uśmiechy i radość. W tym roku ze względów bezpieczeństwa Mikołaj powitał dzieci na świeżym powietrzu. Każda grupa osobno spędziła z Mikołajem kilka niezapomnianych chwil. Po zapewnieniach dzieci, że będą starały się zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Mikołaj obdarował je prezentami. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia  dzieci podziękowały i pożegnały Mikołaja.  Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.