Czwartek 9 czerwca autobus pełen podekscytowanych uczestników wycieczki wiezie dzieci z grupy Nutki i Groszki wraz z nauczycielami do Lubina do Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie czeka nas Świat dinozaurów.

Choć droga była dla niektórych daleka, to warto było czekać na niezwykłą przygodę. Na miejscu z entuzjazmem udaliśmy się do oglądania olbrzymich gadów sprzed milionów lat, oczywiście wszystkie naturalnej wielkości.

Idąc pięknym i malowniczym parkiem dotarliśmy na duży piaszczysty placu, na którym szukaliśmy gadzich śladów. Dzieci z dużym zaangażowaniem kopały w piachu szukając ich kości i nawet się niektórym udało znaleźć szczątki wymarłych zwierząt, których niestety nie mogliśmy zabrać.

Wędrując ścieżkami przez park zwiedziliśmy mini zoo, gdzie podziwialiśmy kozy, alpaki, sowy, papugi, bieliki i pawie.

Z wycieczki do Krainy Dinozaurów wszyscy wrócili pełni wrażeń i bardzo zadowoleni. Była to wspaniała i niezapomniana przygoda. A co jeszcze robiliśmy można zobaczyć w galerii zdjęć.