Z okazji Dnia Dziecka w każdej grupie wybrzmiały radośnie słowa piosenki Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”. Następnie dzieci  przypominały wszystkim dorosłym, że każde dziecko ma niezbywalne prawo, zapisane w Konstytucji RP i Konwencji o prawach dziecka do tego, aby było otoczone miłością, aby było wychowywane w poczuciu bezpieczeństwa, bez krzyku i przemocy, bez względu na kolor skóry, inność wyznaniową czy kulturową wszyscy jesteśmy ludźmi małymi bądź dużymi. Istotami, które pragną kochać a przede wszystkim być kochane.  Na koniec wszystkie dzieci swoje prawa przeniosły na papier tworząc piękną galerię. Nie zabrakło też  słodkiego poczęstunku, lodów i zabaw na dmuchańcach. Po południu na festynie zorganizowanym przez Radę Rodziców dzieci mogły dalej świętować i bawić się co można zobaczyć na zdjęciach.