Drodzy Rodzice,

dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Środzie Śląskiej informuje, że w związku z ogłoszoną epidemią koronawirusa oraz brakiem możliwości bezpośredniego kontaktu ze specjalistami (diagnozy, spotkania terapeutyczne) proponuje Państwu  kontakt drogą elektroniczną z psychologiem,  pedagogiem, logopedą, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  dyrektorem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zakładce Pracownicy poradni na stronie głównej, podane są adresy poczty elektronicznej specjalistów

W celu ustalenia formy i zakresu kontaktu powinni Państwo w przesyłanej wiadomości krótko opisać sytuację, aby udzielana pomoc była adekwatna do potrzeb i wychodziła naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Na pomoc mogą liczyć też osoby, u których wystąpił nasilony lęk spowodowany obecną sytuacją, czyli możliwością zarażenia koronawirusem.

Z placówką można skontaktować się telefonicznie pod nr tel. 71 317 38 68 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-14:30).

Istnieje jednocześnie możliwość skorzystania z konsultacji online (przez Skype):

- dla rodziców dzieci od 11 roku życia - odbywają się one po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby na adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w sekretariacie poradni pod numerem telefonu 71 317 38 68 (konsultacje prowadzi psycholog Magdalena Nowicka-Chwastyk)

- dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym konsultacje prowadzi psycholog Czesława Szponar-Nalewajska we wtorki w godz. 8:00-9:00 oraz czwartki w godz. 15:00-16:00 (kontakt drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kontakt telefoniczny z poradnią 71 317 38 68, skype: cz.nalewajska)

Informacje ze strony: http://ppp.powiat-sredzki.pl/PL/422/Kontakt/

Z poważaniem, M. Wlaźlak – Szał –