Szanowni Państwo,

jak poinformował Minister Edukacji Narodowej – Dariusz Piontkowski - zdalne nauczanie zostaje przedłużone do 24 maja 2020r. (dotyczy to zarówno szkół i przedszkoli)

Nasi nauczyciele będą nadal więc kontynuować edukację zdalną, a specjaliści szkolni pozostaną w dalszym ciągu do Państwa dyspozycji.

Informuję, że podano terminy egzaminów ósmoklasisty: 16, 17, 18 czerwca 2020r. i terminów dodatkowych (07, 08, 09 lipca 2020r.). Wyniki egzaminów zostaną podane do wiadomości do 31 lipca 2020r., wtedy też szkoły otrzymają zaświadczenia uczniów o wynikach egzaminów. O szczegółach dotyczących egzaminu będę Państwa informować na bieżąco.

Jak przekazał Minister D. Piontkowski- co do przedszkoli termin zamknięcia do 24 maja 2020r. jest umowny, ponieważ zakłada, że będzie można o zajęciach opiekuńczych w przedszkolu mówić być może nieco wcześniej.

Będę Państwa informowała na bieżąco o wszelkich nowych ustaleniach.

Z życzeniami zdrowia i przesyłanym ogromem pozytywnej energii, a także podziękowaniami za wytrwałość, cierpliwość, wsparcie, zrozumienie i współpracę, a także z prośbą o przekazanie uścisków dla Dzieciaków i SzkolniakówJ,

Wlaźlak-  Szał – dyrektor Zespołu szkolno – Przedszkolnego w Miękini