Szanowni Państwo,

informuję, że Prezydium Rady Rodziców (przedszkola i szkoły) podjęło w czerwcu decyzję o przedłużeniu umowy z ubezpieczycielem - Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – który w roku szkolnym 2019/2020 ubezpieczał dzieci z Publicznego Przedszkola im. Orła Białego i uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miękini.

W związku z sytuacją epidemiczna w kraju mogą Państwo w tym roku szkolnym zawrzeć z firmą ubezpieczeniową umowę online.

Tak też, w razie Państwa chęci ubezpieczenia dziecka w tym towarzystwie ubezpieczeniowym, będą dokonywali Państwo płatności.

Umowa ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży szkolnej na terenie przedszkola/szkoły, jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Umowa ta może być zawierana wyłącznie z woli rodziców.

Poniżej oraz w załączniku potrzebne informacje dla chętnych ubezpieczyć dziecko w Compensie:

Dla Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini został wygenerowany 1 kod aktywacyjny: 037589.

Przedszkole – 184/1044639

Szkoła Podstawowa 184/1044640

W razie pytań proszę kontaktować się z Panem Krzysztofem Juniewiczem – Dyrektorem Regionalnym OVB, tel. 500 501 816, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Compensa instrukcja.pdf

Compensa zakup polisy.pdf