Laureaci dolnośląskiego konkursu plastycznego w naszym przedszkolu

„Cuda - wianki z papierowej wytłaczanki” to tytuł dolnośląskiego konkursu plastycznego ogłoszonego tuż przed Świętami Wielkanocnymi, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 51 we Wrocławiu. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że spośród 47 uczestników, nasze przedszkolaki z grupy Słoneczka zostały jego zaszczytnymi lauratami :

- Mikołaj Nowacki zdobył III miejsce za pracę pt. „Statek Piracki”,

- Adam Orłowski zdobył wyróżnienie za pracę pt. „Czołg Ukraińsko-Polski”.

W dniach 11.04-15.04.2022 prace naszych przedszkolaków można było podziwiać na pokonkursowej wystawie stworzonej przez organizatora we Wrocławiu. Natomiast od 29.04-6.05.2022 ich dzieła zostaną wystawione na holu głównym przedszkola (IIIp.).

Mikołajowi i Adamowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych! A resztę przedszkolaków zachęcamy do brania udziału w rozmaitych konkursach!

View the embedded image gallery online at: