Przedszkole to prawdziwy czas i początek kreowania dziecięcych talentów. To pierwszy bardzo ważny etap edukacji dzieci, który rozbudza zainteresowania i kształtuje osobowość artystyczną przedszkolaków.

Dlatego w dniu 21.03.2022r. Grupa Groszków zorganizowała Przegląd Talentów, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje talenty: muzyczne, taneczne, plastyczne, recytatorskie i gimnastyczne. I chociaż nie zasypała nas lawina zgłoszeń, bo tylko 8 chętnych postanowiło się zaprezentować i wziąć udział w show, to warto było go zorganizować.

Wszystkich małych artystów dopingowała i wspierała ze wszystkich sił wspaniała publiczność, składająca się z dzieci nie biorących udziału w pokazie, która reagowała bardzo żywiołowo doceniając tym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę.

Wszyscy występujący stworzyli radosną oraz pełną wzruszeń atmosferę. Każdy uczestnik dostał drobny upominek oraz dyplom uczestnika.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a niezdecydowanych zapraszamy za rok.